PlemionaGet v 1.0 / Plemiona 4.0 

Plemiona 4.0

1. W kuźni aktywna będzie kolejka prowadzenia badań.
Dla właścicieli konta premium dostępna będzie możliwośc zlecenia badania nawet do pięciu technologii. Będzie to funkcjonowało podobnie, jak kolejka budowy w ratuszu.

2. Nowy ranking pokonanych przeciwników
Dopasowano obliczanie średniej ważonej, poprzez lepsze uwzględnienie różnych wartości wojsk ofensywnych oraz defensywnych.

Jednostka / punkty agresora / punkty obrońcy
Pikinier / 4 / 1
Miecz / 5 / 2
Topornik / 1 / 4
Łucznik / 5 / 2
Szpieg / 1 / 2
Lekka kawaleria / 5 / 13
Łucznik na koniu / 6 / 12
Ciężka kawaleria / 23 / 15
Taran / 4 / 8
Katapulta / 12 / 10
Rycerz / 40 / 20
Szlachcic / 200 / 200

3. Osady koczowników
Osady koczowników to "opuszczone wioski", które od samego początku będą rozsiane po mapie. Pojawiają się one tak samo, jak nowi gracze jako małe wioski i ciągle rosną. Te wioski można podbijac, dokładnie jak każdą inną wioskę. Szczególnie warte uwagi jest, że każda taka osada koczowników ma coś charakterystycznego, np.:

* więcej surowców na godzinę
* wzrasta tempo szkolenia jednostek
* więcej miejsc w zagrodzie


Osady koczowników będą się graficznie wyróżniały od innych i można z zewnątrz rozpoznac, którą z dodatkowych funkcji posiadają. Na jednym świecie może byc maksymalnie 10% osad koczowników.

4. wioski barbarzyńskie
Wioski barbarzyńskie to były dotychczas wioski odebrane graczom, ktorzy złamali któryś punkt regulaminu i zostali ukarani odjęciem punktów w postaci utraty wiosek. „Opuszczone wioski“ będą się teraz też nazywały wioskami barbarzyńskimi. Właśnie takie wioski barbarzyńskie rosną ciągle do pewnego momentu, tak że po pewnym czasie staną się atrakcyjnym celem do podbicia.

Te wioski samoczynnie rozbudowują budynki oraz badają technologie. W tym celu nie zostają zużyte żadne surowce. Badania oraz rozbudowa budynków jest zgodna z wymogami do ich przeprowadzenia, ilośc miejsc w zagrodzie oraz pojemnośc spichlerza.

5. Rycerz
Głównym celem zmian jest rycerz. Został bardziej wintegrowany w grę oraz wystylizowany na bohatera. Ma on byc pomocny nie tylko w pierwszym, ale też w środkowym stadium gry.

Można będzie budowac piedestał w każdej wiosce. W ten sposób można przemieszczac rycerza z wioski do wioski. Przemieszczenie trwa dokładnie tyle samo czasu, ile trwa wytworzenie nowego rycerza. W ten sposób już nie trzeba zabijac biednego rycerzyka, by móc wytworzyc nowego w innej wiosce.
Rycerz może znaleźc różne przedmioty w czasie napadania na inne wioski. (czytaj w temacie zbrojownia).

6. Zbrojownia
Za piedestałem znajduje się zbrojownia, w której można zaopatrzyc rycerza w różne przedmioty. Rycerz może nosic tylko jeden przedmiot. Jednakże można zmieniac ten przedmiot na inny.

Przedmioty te ulepszają jednostkę. Jednostki ofensywne otrzymują 30% więcej siły napadu oraz 20% więcej siły obrony. Szpiedzy mogą wyszpiegowac wojska przeciwnika, które znajdują się poza wioską. Tarany oraz katapulty otrzymują 100% więcej siły napadu, a szlachcic znosi poparcie o minimum 30 (zamiast 20).

Jeżeli większa ilośc graczy razem broni jednej wioski, działają wtedy wszystkie przedmioty, ale siła obrony nie jest sumowana.

Znalezienie przedmiotu jest też połączone z rankingiem pokonanych przeciwników, aktywny gracz będzie potrzebował około 2 tygodni do odnalezienia pierwszego przedmiotu, mniej aktywni gracze najpóźniej po sześciu tygodniach.


Obrazek zbrojowni:


Pasek Postępu Do Znalezienia Przedmiotu:

Gdy pasek dojdzie do 100% Twój rycerz znajdzie przedmiot.


Lista Przedmiotów:

 1. Halabarda szwajcarska
 2. Długi miecz Ulricha
 3. Wojowniczy Topór Thorgarda
 4. Wielki Łuk Edwarda
 5. Luneta Kalida
 6. Lanca Mieszka
 7. Flaga Baptysty
 8. Łuk Reflekcyjny Khana
 9. Wekiera Carlosa
 10. Ogień olimpijski
 11. Berło Vacasa

 

 
   Karczma
   Wywiady
   Plemiona
   G e T - Team
   Jednostki
   Linki
   Plemię
   Plemiona 4.0
   Przejmowanie Wiosek
   Punkty
   SDS

 
Copyright ©2008 by Grzecho-
Kreator Stron www